Producenci
Usługa wydruków 3D

Druk 3D na zamówienie

Oferujemy usługę druku trójwymiarowego w technologii FFF/FDM z materiałów PETG, TPU (FLEX/guma), PLA.

  • Potrzebujesz wydruku nowego mocowania anten, lub kamery do drona?
  • Znalazłeś wymarzoną podstawkę pod swój telefon, lub słuchawki?
  • Chcesz nową figurkę na biurko?
  • Masz świetny projekt wkładki lub figurki do swojej gry planszowej?

Skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego, przesyłając swój projekt - a my go wycenimy.

Prosimy o wysyłanie projektów w postaci plików STL, lub - w przypadku chęci wydruku projektu z Internetu - linka do niego.

Będziemy wdzięczni za umieszczenie jak największej ilości informacji o zastosowaniu modelu - w jakich temperaturach i warunkach będzie pracował, czy będzie odpowiedzialny za przenoszenie obciążeń, oraz wszelkie sugestie - jeżeli takie występują.

Gdzie szukać gotowych projektów?

Jeżeli poszukujesz modelu do wydruku dla siebie, polecamy przejrzenie m.in. następujących portali, gdzie znajdują się gotowe projekty:

W przypadku chęci wydruku darmowego projektu z jednej z w/w stron - wystarczy przesłać nam link do danego projektu w celu wyceny.

Dlaczego my?

Drukarkami 3D, a tym samym drukiem - zajmujemy się od końca 2016 roku, początkowo głównie skupiając się na samej budowie drukarek - równocześnie przetapiając kilogramy plastiku, potrzebnego do ich budowy i ulepszania.

Dzięki temu zebraliśmy sporo doświadczenia zarówno w kwestii kalibracji drukarki, oraz dopasowania odpowiedniego rodzaju materiału do jego zastosowania. Korzystamy tylko z wysokiej jakości filamentów, pozwalających na zachowanie wysokiej precyzji i jakości otrzymanego wydruku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl